Hotel Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański jest cudownie umiejscowiony, jeżeli chcesz trafić z niego do pięknych zabytków w stolicy Małopolski w krótkim czasie. Blisko położony jest Rynek Główny a także dworzec kolejowy. Nieco dłużej zajmuje dotarcie do Kazimierza, ale można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budynki z mrocznej epoki socjalizmu, ale w środku został nowocześnie odnowiony. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel w dobrym punkcie KrakowaHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej jakości, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawę i herbatę, oraz czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, by dało się w nich bez problemu manewrować wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym punkcie miasta, można znaleźć także imprezy i smaczne jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, aby można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się w tym miejscu zarówno Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne umiejscowienie hotelu, jak i całościowa obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Leave a Reply